Aktualizace 2016

Žiju a běhám.

Aktualizace 2013

Silva uběhnuta, co dál? Je tolik krásných míst, který si chci proběhnout...

Aktualizace 2012

Pořád za všechno můžou ty dva, ale hodně věcí se změnilo. Saharu z několika důvodů odkládám. Běhání mě ale pořád moc baví a tak jsem plány rozšířil na další akce, které budu průběžně uvádět. Teď jsou v mém nejbližším plánu všechny PIM akce a hlavně 103 km na Silva Nortica Run.

Na vysvětlenou

Za všechno můžou Ruby Cabernet a LemonaidLucy. Ten první za to, že jsem nás v jakési opilecké pýše přihlásil na závod 100 km Saharou, ta druhá za to, že když jsem se na behej.com "pochlubil" co jsem udělal, zeptala se mě, jestli mám nějaký blog, na kterém o tom budu psát.

Naco blog? Jsem snad nějaký grafoman, který se s každou myšlenkou musí hned obnažovat internetové veřejnosti? Pořád mi to ale vrtalo hlavou a říkal jsem si, že je to přeci zajímavý způsob vedení deníku, ke kterému se budu rád vracet a zpětně s ním pracovat, případně vzpomínat. A jestli to bude někdo číst, to už je přeci jedno. No, jedno. Samozřejmě z ješitnosti budu rád, když sem občas někdo utrousí nějaký povzbuzující komentář.

A tak těm dvěma děkuji.

 

O co tedy jde? Absolvovat v březnu 2012 etapový běh saharskou pouští v délce 100 km.  Ne najednou, nejsem blázen. Jak jsem k tomuto nápadu došel, co tomu předcházelo, co jsem všechno vyváděl dřív, tomu bych se rád věnoval ve svých příspěvcích blogu. Pro větší motivaci si však dovolím na první stránku pověsit obrázek, abych pokaždé viděl, do čeho jsem se pustil.